Blog Knihovny ČZU

Zkušební přístup do 5 databází

Do konce listopadu můžete přistupovat k pěti novým multidisciplinárním databázím, které můžete použít pro Vaši seminárku, bakalářku, diplomku nebo pro další přednášku. Přečtěte si více a vyberte si podle svého oboru. 

ASM – American Society for Microbiology

Zajímá Vás mikrobiologie? Máme tu pro Vás zkušební přístup k obsahu ASM (American Society for Microbiology) zahrnující 16 akademických časopisů na dvou platformách.

|

 

PNAS – Proceedings of the National Academy of Sciences

Výstupy americké National Academy of Sciences, jež jsou jedny z nejcitovanějších na světě, můžete nyní pročítat i v naší knihovně. Stačí kliknout zde:

|

 

Naše knihovna také získala zkušební přístup hned ke třem databázím prestižních amerických univerzit.

MIT Press

MIT Press je jednou z nejprestižnějších technických univerzit na světě. Můžete přistupovat k více než 3 000 elektronických knih tohoto vydavatelství, které pokrývá kromě informatiky také například ekonomii, environmentální vědy nebo kognitivní vědy. 

|

 

UCHICP – University of Chicago Press

Největší americké univerzitní nakladatelství publikuje 85 titulů recenzovaných časopisů ze široké škály oborů od humanitních a společenských věd až po ekonomii či přírodní a technické vědy. 

|

 

RUP – Rockefeller University Press

Vydavatelství Rockefeller University nabízí ceněné recenzované tituly The Journal of Cell Biology, The Journal of Experimental Medicine a The Journal of General Physiology

|

Další články v rubrice

English ☰ Menu