Blog Knihovny ČZU

Zkušební přístup do 5 databází

Do konce listopadu můžete přistupovat k pěti novým multidisciplinárním databázím, které můžete použít pro Vaši seminárku, bakalářku, diplomku nebo pro další přednášku. Přečtěte si více a vyberte si podle svého oboru. 

ASM – American Society for Microbiology

Zajímá Vás mikrobiologie? Máme tu pro Vás zkušební přístup k obsahu ASM (American Society for Microbiology) zahrnující 16 akademických časopisů na dvou platformách.

|

 

PNAS – Proceedings of the National Academy of Sciences

Výstupy americké National Academy of Sciences, jež jsou jedny z nejcitovanějších na světě, můžete nyní pročítat i v naší knihovně. Stačí kliknout zde:

|

 

Naše knihovna také získala zkušební přístup hned ke třem databázím prestižních amerických univerzit.

MIT Press

MIT Press je jednou z nejprestižnějších technických univerzit na světě. Můžete přistupovat k více než 3 000 elektronických knih tohoto vydavatelství, které pokrývá kromě informatiky také například ekonomii, environmentální vědy nebo kognitivní vědy. 

|

 

UCHICP – University of Chicago Press

Největší americké univerzitní nakladatelství publikuje 85 titulů recenzovaných časopisů ze široké škály oborů od humanitních a společenských věd až po ekonomii či přírodní a technické vědy. 

|

 

RUP – Rockefeller University Press

Vydavatelství Rockefeller University nabízí ceněné recenzované tituly The Journal of Cell Biology, The Journal of Experimental Medicine a The Journal of General Physiology

|

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.