Blog Knihovny ČZU

Bentham Science Publishers

 

Až do konce dubna nabízí knihovna zkušební přístup do databáze Bentham Science Publishers (BSP). Bentham Science je vědeckým vydavatelem recenzovaných tištěných a online vědeckých, technických a lékařských časopisů. Katalog Bentham Science s více než 130 časopisy obsahuje tituly, které jsou indexovány předními společnostmi, jakými jsou Science Citation Index®, Journal Citation Reports / Science Edition, MEDLINE / Index Medicus, PubMed, Scopus, Chemical Abstracts, EMBASE atd.

K časopisům s nejvyšším Impakt faktorem patří například:

  • Current Neuropharmacology (Impact Factor: 7.36)
  • Current Medicinal Chemistry (Impact Factor: 4.53)
  • Current Gene Therapy (Impact Factor: 4.39)
  • CNS & Neurological Disorders – Drug Targets (Impact Factor: 4.39)
  • Recent Patents on Anti-Cancer Drug Discovery (Impact Factor: 4.17)

 

Bentham Science nabízí také rozsáhlou knihovnu elektronických knih, katalog obsahuje více než 950 knih z oblasti přírodních věd, technologie, medicíny, společenských a humanitních věd.

|

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.