Blog Knihovny ČZU

Sustainability Ebook Subscription

Sustainability Ebook Subscription je interdisciplinární kolekce odborných monografií, která se vztahuje k cílům udržitelného rozvoje (SDGs) Organizace spojených národů. Umožňuje studentům a výzkumným pracovníkům zkoumat globální problémy z různých úhlů pohledu a připravit tak novou generaci na budoucí výzvy a příležitosti v oblasti udržitelného rozvoje. 

Kolekce e-knih z produkce významných světových vydavatelů je dostupná na platformě Proquest Ebook Central a obsahuje přes 7 200 knižních titulů. Seznam všech titulů je dostupný zde.

Prohlížet můžete například tyto tituly:

Flames of Extinction
Gray to Green Communities
Legacies of Dust
Postnormal Conservation
The War and Environment Reader

Zkušební přístup je otevřený od 25.9. do 25.10. 2023.

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.