Blog Knihovny ČZU

Archiv zpravodajství ČTK

 

Od 1. června získala Knihovna ČZU prostřednictvím Infobanky ČTK přístup k části jejího archivu zpravodajství, která pokrývá období od roku 2000 po současnost. Za archiv zpravodajství jsou považovány materiály starší sedmi dnů od publikace.

Archiv zpravodajství ČTK tvoří jedinečný soubor historických dokumentů. Umožňuje zpětné vyhledání historických zpráv podle klíčových slov i slov v textu, titulku zprávy, období, oboru, či místa konání události. Všeobecné zpravodajství přináší ověřené a objektivní informace o důležitém dění doma i ve světě, o vývoji v domácí a zahraniční politice, zdravotnictví, legislativě, kriminalitě, školství a vzdělávání, kultuře, sociální problematice atd. 

Video návod k Infobance ČTK zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.