Blog Knihovny ČZU

Soil and Water Research

Soil and Water Research

ISSN (Print):
1801-5395
ISSN (On-line):
1805-9384
Vydavatel:
Česká akademie zemědělských věd
Periodicita: 4x ročně
Jazyk:
angličtina
Odkaz na www stránky:
http://www.agriculturejournals.cz/web/swr.htm
Články jsou dostupné elektronicky.
 
Zaměření:
Impakt faktor
0,982 (2019)
2,056 (2020)
2,685 (2021)
SJR index   
0,353 (2019)
0,569 (2020)
0,532 (2021)
Časopis uveřejňuje formou původních vědeckých prací, krátkých sdělení a přehledových článků příspěvky z oblastí pedologie, půdní hydrologie, hydrologie a meliorace se zaměřením na zemědělské využití krajiny. Dále se články  zaměřují například na základní a aplikovaný půdní výzkum, mapování půdní eroze a dalších půdních procesů, ochranu spodních a povrchových vod, malých vodních nádrží včetně rybníků, revitalizaci malých vodních toků, obnovení mokřadů a jejich ochranu, či socioekonomické otázky spojené s problematikou výše zmíněných témat.
 
Zahrnut ve zdrojích:
ISI Web of KnowledgeSM, Science Citation Index Expanded®, Journal Citation Reports/Science Edition, Current Contents®/Agriculture, Biology and Environmental Sciences, Biological Abstracts, BIOSIS Previews, AGRIS/FAO database, CAB Abstracts, Czech Agricultural and Food Bibliography, SCOPUS.

Uložit

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.