Blog Knihovny ČZU

Reserch in Agricultural Engineering

ISSN (Print):
1212-9151
ISSN (On-line):
1805-9376
Vydavatel:
Česká akademie zemědělských věd
Periodicita: 4x ročně
Jazyk: angličtina
Odkaz na www stránky:
https://www.agriculturejournals.cz/web/rae/
SJR index
0,166 (2020)
0,385 (2021)
0,224 (2022)
Plné texty článků jsu dostupné elektronicky.
 
Zaměření:
 
Časopis je tematicky zaměřen na zemědělskou techniku, technologie zpracování zemědělských produktů, zemědělské stavby, materiálové inženýrství, ekologické problémy, odpadové hospodářství, energetiku, ergonomii, aplikovanou fyziku a chemii. Zvláštní pozornost je věnována novým technologiím respektujícím životní prostředí a nároky na výslednou kvalitu zemědělských produktů. S rozvojem zemědělské techniky se publikované články mohou týkat i oborů zdánlivě vzdálených zemědělství, např. mechatroniky, informačních technologií, robotiky a dalších.
 
Zahrnut ve zdrojích:
Agrindex of AGRIS/FAO Database, CAB Abstracts, Czech Agricultural and Food Bibliography, SCOPUS.
Knihovna ČZU odebírá časopis od r. 2000-(Časopis vycházel dříve pod názvem: Zemědělská technika, odběr na ČZU: 1966-99.)

Uložit

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.