Blog Knihovny ČZU

Mechanizace zeměděství: odborný časopis pro zemědělskou a lesnickou techniku

Mechanizace zeměděství: odborný časopis pro zemědělskou a lesnickou techniku

ISSN (Print):
0373-6776
Vydavatel:
Profi Press, s.r.o.
Periodicita: 1x měsíčně
Jazyk: čeština, slovenština, s anglickými abstrakty
Odkaz na www stránky:
https://www.mechanizaceweb.cz/
Plné texty článků nejsou dostupné elektronicky.
 
Zaměření:
Časopis uveřejňuje odborné informace o zemědělské, lesnické a komunální technice v úzké návaznosti na výrobní zemědělskou praxi, přináší informace o nových strojích, technických trendech, testováních zemědělské techniky, reportáže ze zemědělských podniků a výstav.  Časopis je tvořen pravidelnými rubrikami a každý měsíc se věnuje jednomu tématu – skupině strojů určených pro daný druh práce.
 
Přílohy:
1x ročně příloha Traktory – tabulkový přehled, dále: sklizňová technika, aplikační technika, technika pro zpracování půdy a setí (střídají se v periodě tří let).
 
Rubriky časopisu:
Traktory a doprava, Zpracování půdy, Sklizňové stroje, Téma, Zajímavosti, Den s ..., Svezli jsme se,Živočišná výroba, Aplikační technika.
V knihovně SIC časopis odebírán od r. 1996-

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.