Blog Knihovny ČZU

Horticultural Science

 

Horticultural Science

ISSN (Print):
0862-867X
ISSN (On-line):
1805-9333
Vydavatel:
Česká akademie zemědělských věd
Periodicita:  4x ročně
Jazyk:  angličtina
Odkaz na www stránky:
http://www.agriculturejournals.cz/web/HORTSCI.htm
Plné texty článků jsou dostupné elektronicky.
 
Zaměření:
Impakt faktor
0,833 (2020)
1,192 (2021)
1,2    (2022)
SJR index
0,303 (2020)
0,278 (2021)
0,289 (2022)
Časopis se věnuje všem zahradnickým odvětvím: ovocnářství, zelinářství, vinařství a vinohradnictví, léčivým a aromatickým rostlinám, květinářství, okrasnému  zahradnictví, sadovnictví a zahradní  i krajinářské tvorbě z hlediska vědních oborů: genetika, fyziologie, biochemie, fytopatologie a praktických oborů: šlechtění, semenářství, výživa, agrotechnika, ochrana rostlin, posklizňové zpracování a jakost produktů i ekonomika, v oblasti mírného evropského podnebného pásu. Časopis publikuje původní vědecké práce a studie typu review.
 
Zahrnut ve zdrojích:
ISI Web of KnowledgeSM, Web of Science®, Science Citation Index Expanded®, Agrindex of Agris/FAO Database, CAB Abstracts, Horticulturae Abstracts, BIOSIS Previews, EMBiology, Plant Breeding Abstracts, Czech Agricultural and Food Bibliography, SCOPUS.
Knihovna ČZU odebírá časopis od r. 2001- (Dříve časopis vycházel pod názvem: Zahradnictví, odběr na ČZU 1992-2000.)

Uložit

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.