Blog Knihovny ČZU

ISIC TOUR 2023

Na ČZUVe středu, 1. 11. 2023 od 11 h do 14 h před Menzou.

ISIC TOUR se opět po roce vrací na české vysoké školy! Oblíbená roadshow, která seznamuje studenty s?benefity ISIC, přináší bohatý program plný soutěží, zábavy a dárků.

Letos se ISIC TOUR 2023 by Tiger zastaví na 15 vysokých školách, a to v období od 3. října do 2. listopadu.

Generálním partnerem roadshow je značka Tiger. Dále se můžeš těšit na účast těchto partnerů: Alza.cz, Corny, DrWitt, iWant Apple Premium Partner, Partners a Samsung. Ti všichni si připravili vlastní originální program a soutěže o zajímavé ceny!

Na ty nejrychlejší účastníky čeká jako každý rok balíček plný dárků od partnerů ISIC.

Než dorazí ISIC TOUR i na tvou školu, odpověz v aplikaci Alive App na soutěžní otázku a zúčastni se tradiční Velké hry! Letos naši partneři věnovali opravdu super hodnotné ceny jako výherní šek v hodnotě 50 000 Kč, mobilní telefon, tablet, lyže nebo chytré hodinky. Celkem je ve hře 83 cen v?celkové hodnotě více než 280 000 Kč.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.