Blog Knihovny ČZU

Galerie ČZU: Olga Havlová

Galerie ČZU všechny zve na výstavu fotografií o paní Olze Havlové, kterou připravil a zapůjčil Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové (VDV). Výstava zachycuje osobnost této ženy, a to nejen jako první manželky prezidenta České republiky, ale zejména jako zakladatelky charitativní nadace „Výboru dobré vůle„.

Vystavené fotografie mapují počátky činnosti nadace, která v ČR patří k nejstarším a nejvýznamnějším v oblasti pomoci lidem se zdravotním nebo sociálním handicapem.

16. října od 15 hod. srdečně zveme na vernisáž s ředitelkou VDV Mgr. Monikou Granja a poslechnout si můžete hudbu 60. a 70 let min. století ( Aleš Rybář – saxofon, Matyáš Ševčík – baskytara). Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pozvánka na výstavu fotografií Olgy Havlové

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.