Blog Knihovny ČZU

EMIS University

Knihovna ČZU nabízí až do 12. dubna zkušební přístup do databáze EMIS University, která je významným mezinárodním zdrojem informací o trzích, firmách, zemích a sektorech.

Databáze pokrývá:

  • Přes 10 miliónů soukromých a veřejných firemních profilů, z toho cca 2,5 miliónu profilů obsahuje finanční údaje včetně těžko dohledatelných firemních zpráv a účetních závěrek. 
  • Cca 370 průmyslových sektorů, které obsahují zprávy, výzkumné statistiky a prognózy pro průmyslová odvětví a společnosti ve 168 zemích. 
  • 5 600 publikací od světových makroekonomických odborníků a výzkumných firem.
  • 460 000 výzkumných zpráv publikovaných renomovanými vydavateli 
  • 52 000 zpravodajských článků publikovaných každý den v 16 jazycích, s vestavěnou funkcí překladu. 
  • Interaktivní výzkumné nástroje pro interpretaci, analýzu a porovnání nezpracovaných ekonomických a finančních údajů nalezených v databázi 

Součástí zkušebního přístupu je také webinář, který se bude konat 15. března v 16:00. Přihlášení na webinář přes MS Teams zde.

  (Přístup funguje pouze z kampusu ČZU. Při prvním přihlášení je třeba se nejdřive zaregistrovat a vytvořit heslo.)

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.